O nas

Poznałyśmy się na studiach na Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Przez 5 lat znajomość ta przerodziła się w przyjaźń. W 2007 r. tuż po studiach magisterskich stwierdziłyśmy, iż chcemy razem pracować na własny rachunek. Znajomi prowadzili biuro nieruchomości i okazało się, iż jest to tym, czym chciałybyśmy się zajmować. Przez pierwszy rok pracowałyśmy pod ich nadzorem. Jednocześnie ukończyłyśmy studia podyplomowe pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na wydziale prawa Uniwersytetu Warszawskiego, których elementem były praktyki zawodowe. W 2009 roku uzyskałyśmy licencje nr 8558 i nr 8729.

Od 2007r. pracujemy razem, każda ma grono stałych klientów, wspieramy się, uzupełniamy i zastępujemy.

Początki nie były łatwe, setki telefonów, przekonywania do współpracy, towarzyszyła nam często niepewność i trema początkującego. W 2014r zniesiony został obowiązek posiadania licencji i zawód pośrednika przestał być regulowany. Powstało bardzo wiele agencji nieruchomości prowadzonych przez przypadkowe, niewykwalifikowane osoby. Jednak rynek zweryfikował pracę wielu z nich.

Przez wszystkie lata pracy swoją skrupulatnością, obowiązkowością i rzetelnością zbudowałyśmy własną silną markę. Bardzo dobrze rozpoznajemy potrzeby klientów, ich intencje i zamiary. Praca z ludźmi przyczyniła się do naszego rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego. Było to możliwe dzięki zaufaniu wielu osób i rekomendacjom. Stale podnosimy poprzeczkę jakości obsługi i usług, jakie świadczymy. Wiele osób jest naszymi stałymi klientami, którzy polecają nas swoim znajomych. To największa nagroda jak i reklama. Bez tego, nie byłoby nas jako pośredników.

Nasz model biznesowy opiera się przede wszystkim na rekomendacjach i współpracy ze stałymi klientami. Nowe osoby trafiają pod nasze skrzydła polecone przez dotychczasowych klientów czy dzięki rekomendacjom z Internetu. Niejednokrotnie już też miałyśmy możliwość sprzedawać to same mieszkanie po latach, nie wspominając o wynajmie, gdzie od lat prowadzimy sprawy właścicieli.

Małgosia jest specjalistką od formułowania umów, Ania od homestagingu i fotografii. Uzupełniamy się i lubimy ze sobą pracować. Prywatnie zawsze możemy liczyć na swoje wsparcie i pomoc.

Obie lubimy pracować z ludźmi i uczestniczyć w spotkaniach. Pracując z nami masz gwarancję partnerstwa i tego, iż do Twojej sprawy podejdziemy jak do swojej własnej. Nasze doradztwo będzie zawsze prowadzone w oparciu o Twój najlepszy interes.

Zapraszamy do współpracy!