Home staging

Na tej stronie znajdują się nasze realizacje przygotowań mieszkań do najmu czy sprzedaży. Czasami są to tylko dekoracje, przestawienie mebli a czasami większe prace, jak chociażby przearanżowanie i projekty remontu mieszkań na ul. Alternatywy, Jeżewskiego czy Zięby. Praca z nieruchomościami powoduje, iż mamy wyobraźnię przestrzenną. Tam, gdzie my widzimy potencjał na 2 pokoje w kawalerce czy 3 w mieszkaniu dwupokojowym, niejednokrotnie nawet architekci nie dostrzegali takich możliwości. Tam, gdzie pralka miała się w łazience nie zmieścić, tak nam się to udało:)

Poniżej przedstawiamy realizację większego projektu na al. Zjednoczenia. Mieszkanie o powierzchni 28 m2, w kamienicy na Bielanach. Przeprowadziłyśmy nie tylko home staging związany z dekorowaniem mieszkania, ale także zmiana zasłonek, mebli, położenie tapet i zmiana kolorów ścian. Mieszkanie było przygotowywane do najmu.

Zdjęcia po realizacji.

Tutaj z kolei zdjęcia wykonane przez nas a poniżej przez właściciela. Na które ogłoszenie, z którymi zdjęciami klienci zwrócą uwagę przy tych samych parametrach oferty.