Referencje
Referencje

Nasz model biznesowy opiera się przede wszystkim na rekomendacjach i współpracy ze stałymi klientami. Nowe osoby trafiają pod nasze skrzydła polecone przez dotychczasowych klientów czy dzięki rekomendacjom z Internetu. Niejednokrotnie już też miałyśmy możliwość sprzedawać to same mieszkanie po latach, nie wspominając o wynajmie, gdzie od lat prowadzimy sprawy właścicieli.

Anna Z.
Polecam to biuro bez mrugnięcia okiem. Podczas mojej nieobecności w kraju zespół Entariusa zajmował się wynajmem mojego mieszkania. Wszystko przebiegało sprawnie, nowi lokatorzy byli znalezieni szybko i okazali się idealnymi najemcami. Komunikacja z agencją super. Polecam!!!
Anna Z.
Grażyna W.
Współpracowaliśmy już dwukrotnie, za każdym razem współpraca układała się wzorowo zarówno na poziomie kompetencyjnym/merytorycznym/doradczym, jak i organizacyjnym co w konsekwencji za każdym razem gwarantowało szybką i bezproblemową transakcję. Gorąco polecam!
Grażyna W.
Patryk M.
Współpracowaliśmy już dwukrotnie, za każdym razem współpraca układała się wzorowo zarówno na poziomie kompetencyjnym/merytorycznym/doradczym, jak i organizacyjnym co w konsekwencji za każdym razem gwarantowało szybką i bezproblemową transakcję. Gorąco polecam!
Patryk M.
Krzysztof W.
Bardzo sprawnie działająca i skuteczna agencja. Pani Ania i Małgosia znają dobrze i rozumieją warszawski rynek mieszkaniowy. Warta podkreślenia jest ich efektywna komunikacja z klientami, włączając szybki czas reakcji na nasze zapytania i sugestie. Pani Ania i Małgosia, zawsze uśmiechnięte, mają świetne nastawienie do prowadzonych spraw, dużą empatię i są skuteczne w szybkim doprowadzeniu do zawarcia transakcji. Zwracają uwagę na szczegóły i są otwarte na potrzeby swoich klientów. Polecam!
Krzysztof W.
Agnieszka W
Dziękuję za sprawną obsługę wszystkich działań związanych z zakupem nieruchomości. Cały proces dzięki pomocy Entariusa przebiegł dla nas sprawnie i w mniejszym stresie. Dziękujemy.
Agnieszka W
Magda C.
Z całego serca polecam współpracę z biurem Entarius. Nieoceniona pomoc przy zakupie mieszkania. Transakcję udało się sfinalizować niezwykle sprawnie w dużej mierze dzięki agentce - pani Małgorzata to bardzo kontaktowa osoba. Sprawnie i rzetelnie na każdym etapie informowała jakie dokumenty są potrzebne na kolejnych krokach procesu zakupu i udzielała pomocy mi i sprzedającym. Dziękuję.
Magda C.
Lena M.
Serdecznie polecam Firmę Entarius. Najwyższy profesjonalizm na każdym etapie. Proces wynajęcia mieszkania przebiegł bardzo szybko i bezproblemowo. Pomoc Firmy Entarius w załatwieniu wszystkich formalności w związku z wynajęciem mieszkania jest wręcz nieoceniony. Polecam również skorzystać z opcji home staging'u, dzięki której mieszkanie nabiera blasku, elegancji i smaku. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszytko 🌷 Magda
Lena M.
Alicja T.
Z całego serca polecam wszystkim to biuro nieruchomości. Ponieważ nie jest to sieciówka mają czas, aby wysłuchać, doradzić i dobrać najlepszą strategię dla nieruchomości. Ceny również atrakcyjne. Akurat miałam kontakt z Panią Anną - widać, że działa z pasją i w wielu sprawach potrafi doradzić. Polecam :)
Alicja T.
Dawid B.
Jako wynajmujący jesteśmy bardzo zadowoleni z asysty udzielonej przez Entarius. Pani Anna była niezwykle pomocna przy prezentacji lokalu, przygotowaniu homestagingu, finalizacji umowy oraz przekazaniu lokalu. Serdecznie polecam współpracę z biurem!
Dawid B.
Marcin W.
Byliśmy osobami kupującymi od klientów agencji Entarius, ale zaskoczył nas profesjonalizm i dbałość o interes zarówno sprzedającego jak i nas kupujących. Do samego końca czyli do wydania mieszkania po akcie pełny nadzór i weryfikacja czy wszystko jest ok. W 100% Agencja godna polecenia!
Marcin W.
Wojciech G.
Współpracowałem do tej pory trzykrotnie z Paniami z Entariusa. Zawsze służą rzetelnym wsparciem i realizują pośrednictwo wzorowo.
Wojciech G.
Krzysztof B.
Korzystałem z agencji wiele razy zarówno przy kupnie mieszkania jak i przy poszukiwaniu najemców. Zdecydowanie polecam! Pełny profesjonalizm, szybka i klarowna komunikacja oraz zrozumienie potrzeb klienta.
Krzysztof B.
Kasia G.
Na przestrzeni kilku lat dwa razy wspólpracowałam z tym biurem. Panie dobrze znają się na rynku nieruchomości, potrafiły dostosować się do moich ograniczonych możliwości czasowych. Transakcje przebiegły sprawnie i w sympatycznej atmosferze.
Kasia G.
Bogusław M.
Firma działa błyskawicznie i profesjonalnie. Szczegóły umówione w kilka minut, zdjęcia i ogłoszenia przygotowane z pełnym zaangażowaniem, a pierwsi klienci na miejscu już... następnego dnia rano. Z perspektywy klienta BARDZO WYGODNIE. Nic nie musiałem robić - przekazałem swoje oczekiwania, dałem klucze i... dostawałem regularne raporty nt. składanych ofert. Na koniec wszystko przekazane klientom również bez mojego angażowania. Przyjemnie i efektywnie.
Bogusław M.