Loading map...

Małgorzata Wójcik

Telefon

O mnie

Dzięki praktykom na studiach i późniejszej pracy w banku, nauczyłam się dokładnie analizować dokumenty i zwracać uwagę na najbardziej istotne szczegóły umów.

Lubię swoją pracę, gdyż każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Z pewnością nie jest to nudne zajęcie. Ciągle się rozwijam, zdobywam nowe umiejętności. Praca „na swoim” powoduje, iż jest się zarówno szefem, pracownikiem, księgowym, negocjatorem, prawnikiem, odpowiedzialnym za wszystkie aspekty prowadzonej działalności.

Uwielbiam kontakt z ludźmi i spotkania. Zwłaszcza pierwsze wizyty w nieruchomościach są emocjonujące, nie wiem czego się spodziewać, jaki będzie przebieg rozmowy z właścicielami. Nie mniejszą satysfakcję sprawia mi  prezentowanie nieruchomości. Lubię opowiadać, zachęcać, uwypuklać zalety prezentowanych mieszkań czy domów.  Klienci cenią sobie moje zdanie i szczerość (nie namawiam ich na decyzje, które w moim przekonaniu nie są dla nich właściwe i dzielę się swoimi obiekcjami jeśli takie mam).

Pomagam również Ani w dekorowaniu i urządzaniu nieruchomości do zdjęć, co jest niemniej ciekawym zajęciem i daje dużą przyjemności.

Z racji miejsca zamieszkania, zajmuję się głównie obsługą klientów i nieruchomości w północnej części Warszawy i okolic.

Prywatnie jestem spełnioną mamą, żoną, córką i siostrą. Rodzina i jej szczęście są dla mnie najważniejsze.

Podróże są moją pasją. Z mężem zwiedziliśmy z plecakami sporą część Azji. Mamy nadzieję tam powrócić i dalej ją poznawać, a kolejne kontynenty jeszcze przed nami. Basen Morza Śródziemnego z Lazurowym Wybrzeżem mogę także uznać za jedno z moich ulubionych miejsc. Podróż poślubna samochodem po Europie była jedną z moich najpiękniejszych podróży. W wolnych chwilach lubię czytać książki przy dobrej kawie. Przyjemność sprawiają mi gra w squasha, długie spacery oraz czas spędzony z rodziną czy znajomymi.

Kontakt