Dla poszukujących nieruchomości

Naszą domeną jest umożliwienie klientowi dostępu do wszystkich ofert z rynku dzięki współpracy z jednym biurem!

Podejmując współpracę z naszym biurem nieruchomości mają Państwo dostęp do niemal wszystkich ofert będących na rynku. Zachęcamy do skorzystania z usługi biura polegającej na wyszukiwaniu nieruchomości pośród dostępnych ofert również na zasadzie współpracy z innymi biurami. Czyli każdą ofertę, która jest w innym biurze możemy Państwu zaprezentować.

Dzięki temu:

  • mają Państwo jednego agenta prowadzącego, który zna Państwa oczekiwania i jest w stanie lepiej dopasować ofertę; jednocześnie tylko jeden raz omawiają Państwo warunki współpracy i udostępniają swoje dane osobowe do zawarcia umowy o pośrednictwo,
  • oszczędzają Państwo czas na kontakcie z wieloma biurami i uciążliwym umawianiu spotkań z wieloma osobami. Proponujemy wykonanie tej pracy za Państwa. Jeśli znajdą Państwo sami ciekawą ofertę prosimy o przesłanie linków i umówimy Państwa na spotkania.
  • płacą Państwo raz, tylko w przypadku zakupu/wynajmu nieruchomości, niezależnie od tego z iloma biurami nawiążemy wspólnie współpracę i ile nieruchomości Państwu zaprezentujemy.

Współpracując z nami mają Państwo pewność, iż zadanie wykonywane jest pod nadzorem profesjonalistów, posiadających państwowe uprawnienia – licencje pośredników w obrocie nieruchomościami. Wpływa to przede wszystkim na Państwa bezpieczeństwo i bezpieczeństwo transakcji. Dodatkowo posiadane obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej gwarantuje asekurację w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Takiej gwarancji Państwo nie macie podejmując się samodzielnego przeprowadzenia transakcji.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, pozostajemy do dyspozycji! Jako renomowane biuro nieruchomości cieszymy się szerokim gronem w pełni zadowolonych klientów, którzy z wielką chęcią i zaufaniem polecają nasze rozwiązania. Jeśli zależy Ci na sprawnym kupnie/wynajmie nieruchomości – skorzystaj z naszej pomocy już teraz!