Loading map...

Anna Zacharewicz

Telefon

O mnie

Jestem pełna energii do współpracy z klientami. Moja praca niezmiennie od ponad 15 lat mnie interesuje i sprawia mi przyjemność. Lubić swoja pracę, oznacza nie pracować wcale Oczywiście są momenty bardziej wymagające, pod względem czasu i wiedzy, są tematy i trudne i łatwe. Każda transakcja uczy czegoś nowego w relacjach z ludźmi oraz  specjalistycznej wiedzy. Praca pośrednika nie jest nudna i prowadzi do ciągłego rozwoju kompetencji zawodowych jak i tych związanych z osobowością.

Lata pracy na stanowisku pośrednika nauczyły mnie bardzo wiele. Nabyłam wielkie doświadczenie w aspektach prawnych związanych z obrotem nieruchomościami, komunikacji, negocjacjach, nadzorowaniu transakcji, robieniu zdjęć, homestagingu.

Szczególną satysfakcję sprawiają mi metamorfozy nieruchomości, które przygotowujemy do sprzedaży czy najmu. Dekorowanie, ustawianie mebli i efekt końcowy tak bardzo kontrastujący z pierwotnym wizerunkiem nieruchomości, jest bardzo budujący. Wchodząc do mieszkania od razu widzę oczami wyobraźni jak mogłoby ono wyglądać lepiej dla potencjalnych klientów.

Zajmuję się głównie obsługą nieruchomości i klientów z południowej Warszawy i okolic.

Prywatnie jestem mamą dwóch córek i szczęśliwą żoną, cały czas aktywną sportowo. Lubię grę w tenisa, sporty wodne: kitesurfing, wakeboard, pływanie, ścigam się w zawodach żeglarskich, jeżdżę na rowerze a w zimie na nartach czy snowboardzie.

Kontakt