Zakup nieruchomości

 Jeśli myślisz o kupnie, wynajmie mieszkania, czy innej nieruchomości koniecznie poznaj naszą ofertę! Korzystając z naszych rozwiązań masz pewność, że przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami już teraz, by wspólnie omówić szczegóły współpracy. Jako doświadczone i renomowane biuro nieruchomości przedstawiamy swoim klientom nieograniczone możliwości na znalezienie idealnego mieszkania, czy lokalu użytkowego. Nasz profesjonalizm podkreśla indywidualne podejście do każdego klienta.  Nasi agenci zadbają o wszystkie formalności związane z organizacją potrzebnych informacji, dokumentów oraz danych potrzebnych do szybkiej realizacji zleconych nam czynności. Dzięki współpracy z naszym biurem mają Państwo pewność korzystnej ceny usług, jakie świadczymy, które pokrywane są w momencie zakupu nieruchomości. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i ogromne zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług. Posiadamy wszelkie potrzebne licencje pośredników, zajmujących się obrotem nieruchomości oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które upewni Państwa w bezpiecznym przebiegu każdej transakcji. Zapraszamy serdecznie do kontaktu! 


Podejmując współpracę z naszym biurem nieruchomości mają Państwo dostęp  do niemal wszystkich ofert będących na rynku. Zachęcamy do skorzystania z usługi biura polegającej na wyszukiwaniu nieruchomości pośród dostępnych ofert również na zasadzie współpracy z innymi biurami. Czyli każdą ofertę, która jest w innym biurze możemy Państwu zaprezentować. Dzięki temu:

  •  mają Państwo jednego agenta prowadzącego, który zna Państwa oczekiwania i jest w stanie lepiej dopasować ofertę; jednocześnie tylko jeden raz omawiają Państwo warunki współpracy i udostępniają swoje dane osobowe,
  • oszczędzają Państwo czas na kontakcie z wieloma biurami i uciążliwym umawianiu spotkań z wieloma osobami. Proponujemy wykonanie tej pracy za Państwa. Jeśli znajdą Państwo sami ciekawą ofertę prosimy o przesłanie linków i umówimy Państwa na spotkania.
  • płacą Państwo raz, tylko w przypadku zakupu nieruchomości, niezależnie od tego z iloma biurami nawiążemy wspólnie współpracę i ile nieruchomości Państwu zaprezentujemy.

Współpracując z nami mają Państwo pewność, iż zadanie wykonywane jest pod nadzorem profesjonalistów, posiadających państwowe uprawnienia – licencje pośredników w obrocie nieruchomościami. Wpływa to przede wszystkim na Państwa bezpieczeństwo i bezpieczeństwo transakcji. Dodatkowo posiadane obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej gwarantuje asekurację w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Takiej gwarancji Państwo nie macie podejmując się samodzielnego przeprowadzenia transakcji.Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, pozostajemy do dyspozycji! Jako renomowane biuro nieruchomości cieszymy się szerokim gronem w pełni zadowolonych klientów, którzy z wielką chęcią i zaufaniem polecają nasze rozwiązania.  Jeśli zależy Ci na sprawnym kupnie nieruchomości – skorzystaj z naszej pomocy już teraz!