Loading map...

Umeblowana nowa kawalerka tuż przy Galerii Północnej! Z garażem!

Kościeszów,
Warszawa,
2 250 PLN Na wynajem
Mieszkanie
  • 249
  • 1
  • 26.12 m2
  • 86 PLN / m2
Małgorzata Wójcik
Małgorzata Wójcik

Oferujemy do wynajęcia nową kawalerkę tuż przy Galerii Północnej – ul. Kościeszów 4.
Mieszkanie „świeżo” wykończone, do tej pory niezamieszkałe – w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, wygodny i dobrze rozplanowany rozkład!
Na pow. 26,12 m2 składają się:
– pokój umeblowany w szafę, rozkładaną sofę oraz pojemną komodę. Z pokoju wyjście na spory balkon z widokiem na Galerię Północną,
– otwarta na salon widna kuchnia, z zabudową i sprzętem AGD (kuchenka z płytą, lodówka, zmywarka) oraz stołem z krzesłami
– łazienka z wanną (z zamontowaną szybą pozwalającą na wygodny prysznic) i WC, wyposażona w pralkę.
Istnieje możliwość wynajęcia również miejsca postojowe w garażu podziemnym – płatne dodatkowo.

Do miesięcznej opłaty za najem należy doliczyć czynsz administracyjny w wysokości około 530 zł (zwierający zaliczki na wodę i ogrzewanie – do rozliczenia) oraz koszty zużycia prądu.
Przy podpisaniu umowy wymagana jest kaucja w wysokości 3.000,- PLN oraz jednorazowo prowizja biura w wysokości 1.400,- PLN.

Oferta przeznaczona dla osób niepalących i bez zwierząt. Wymagany najem na minimum rok, w formie najmu okazjonalnego (tj. m.in. z potwierdzeniem adresu do wyprowadzki u notariusza).

Nowy budynek z 2024 roku, z domofonem i ochroną. W okolicy pełna infrastruktura – sklepy, punkty usługowe, Galeria Północna oraz bardzo dobra komunikacja (m.in. tramwaj do metra Młociny).

Polecamy i zapraszamy na prezentację! Biuro nieruchomości Entarius: 508 135 165, 508 135 175, 22 412 17 14.

Informacje dodatkowe

garaż
winda
balkon